میکرودرم

09199232259 80 36 92 88- 021
درباره طب نوژان

درباره طب نوژان

شرکت طب کالای نوژان دارای مسئولیت محدود با بیش از 7 سال سابقه تولید دستگاه های پزشکی و زیبایی می باشد و افتخار دارد برند طب مکس teb max که بهترین برندهای موجود در ایران می باشد را به بازار عرضه نمایند. به همین دلیل از مشتریانمان تقاضا می کنیم قبل از خرید حتماً به نام طب مکسteb max بر روی اجناس توجه نموده و یا آن محصول را از دفتر مرکزی شرکت طب کالای نوژان استعلام نمایند.

در واقع این دستگاه ها که مطابق استاندارد های جهانی توسط مهندسین شرکت تولید و طراحی گردیده و دارای مجوز وزارت بهداشت و درمان ایران است (شماره مجوز41983/664)، حاصل تجربه بیش ازهشت کشور صنعتی جهان در زمینه تولید این دستگاه ها می باشد. ما ابتدا اکثر دستگاه های این کمپانی ها را مطالعه و بررسی و امتحان  نمودیم, کلیه قطعات آنها  توسط مهندسین کمپانی بررسی و مقایسه گردید. عملکردهای دستگاه ها مورد ارزیابی قرار گرفت و نقاط قوت و ضعف آنها را بهمراه تیم مهندسین و پزشکان متخصص بررسی کردیم و حاصل این دستاورد رضایت مشتریان و متخصصین پوست بوده است. ناگفته نماند که  نظرات ارزشمند کادر پزشکی شرکت کمک شایانی به کیفیت و کارایی این دستگاه ها نمود .

امروز به یاری خداوند و تلاش بی وقفه عزیزان دستگاه هایی تولید شده است که از بهترین و کاراترین دستگاه های پزشکی کلینیکال و خانگی در نوع خود و در مقیاس جهانیست که خوشبختانه علاوه بر ایران در بسیاری کشور ها مورد استقبال پزشکان و متخصصین پوست قرار گرفته است.

علاوه بر کیفیت از منظر پشتیبانی نیز، این شرکت گامهای ارزشمندی برداشته است، از جمله:

 

برچسب ها

کلیه حقوق محفوظ می اشد - طراحی : پنگاش